Busy z Rzeszowa do Holandii

Szybko - Tanio - Bezpiecznie
Zadzwoń i zarezerwuj miejsce:
+48 795 371 327

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozu osób i paczek z Rzeszowa do Holandii.

Wśród wielu firm na naszym rynku jesteśmy elastyczni. Staramy się dopasowywać do potrzeb Klientów, dzięki temu zawsze dotrą Państwo w dogodnym dla Was terminie.

Nasz 8 osobowy bus zapewni Wam komfortowy i wygodny przejazd od drzwi do drzwi. Nienaganny wystrój, czysta tapicerka, odpowiednie odstępy między fotelami, sprawna klimatyzacja oraz darmowy Internet sprawią, że trasa przebiegnie bez ścisku jak sardynki i w odpowiedniej temperaturze. Nasz bus poddawany jest regularnym kontrolom w stacji kontroli pojazdów. Zaś nasza sympatyczna, wykwalifikowana załoga sprawi, że bezpiecznie dotrzecie na miejsce w wyznaczonym czasie.

Zawsze stawiamy na wygodę, bezpieczeństwo i punktualność. Szanuje naszych Klientów i oczekujemy tego samego od nich. Miłe pogawędki, dowcipy, odpowiadanie na zadane pytania w sposób kulturalny to po prostu my.

Nasz bus wyrusza w podróż do Holandii we wtorki, czwartki, soboty i niedzielę. W przypadku innych dni jeśli mamy pełny skład jesteśmy wstanie dopasować wyjazd do Państwa potrzeb.

Przystanki terenie Podkarpacia, które są najczęściej wybierane to Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Tarnów i Dębica.

W Holandii zazwyczaj odwiedzamy Rotterdam, Brede, Tilburg, Eindhoven.

Jeśli nie są Państwo jeszcze w 100 procentach zdecydowani zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 795 371 327, wówczas rozwiejemy wszystkie Wasze wahania.

Busy z Rzeszowa do Holandii

Busy z Holandii do Rzeszowa

Rezerwacja miejsc: +48 795 371 327

bus polska podkarpacie niemcy holandia

bus polska podkarpacie niemcy holandia