Busy z Przemyśla do Holandii

Szybko - Tanio - Bezpiecznie
Zadzwoń i zarezerwuj miejsce:
+48 795 371 327

Bus z Przemyśla do wybranego miejsca na terenie Holandii jeszcze nigdy nie był taki jaki sobie wymarzyliście – komfortowy, wygodny, z kulturalną i wykwalifikowaną obsługą oraz w przystępnej cenie.

Dziś to wszystko zapewni Wam nasz 8 osobowy bus wyposażony w wygodne fotele i klimatyzację, który odbierze Was z wybranego miejsca i dostarczy pod wskazany adres. Ważnym atutem naszego busa jest przestronny bagażnik, który pozwala na zniesienie norm bagażowych. Podczas podróży czas umili Państwu darmowy Internet oraz kulturalni, bardzo sympatyczni kierowcy, którzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was pytania.

Dzięki ustaleniu konkretnego planu minimalizujemy czas wyprawy i unikamy zbędnego nadrabiania kilometrów. Jesteśmy punktualni. Staramy się zapewnić szybką a zarazem bezpieczną podróż w miłej atmosferze. Trasę dopasowujemy do potrzeb Klientów. Kursy z Przemyśla do Holandii z reguły planowane są we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. W przypadku grup wyjazd, trasę i termin dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Na terenie Podkarpacia najwięcej pasażerów podróżuje z Radymna, Jarosławia, Przeworska, Łańcuta czy też Rzeszowa. Większość osób z tego regionu Polski jako miejsce docelowe wskazuje Rotterdam, Brede, Tilburg, Einndhoven.

Nasz bus spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, posiada aktualne przeglądy techniczne, w trasę wyrusza sprawny technicznie. Bus prowadzony jest przez doświadczonych kierowców, którzy mają na swoim koncie wiele kilometrów po europejskich drogach. W podróż wyruszają w najlepszej formie.

Zapraszamy do rezerwacji terminu, ze względu na zaoszczędzenie stresu związanego z możliwością braku miejsc w interesującym Państwa dniu.

Busy do Holandii z Przemyśla

Busy z Przemyśla do Holandii

Rezerwacja miejsc: +48 795 371 327

bus polska podkarpacie niemcy holandia

bus polska podkarpacie niemcy holandia