Busy z Podkarpacia do Holandii

Szybko - Tanio - Bezpiecznie
Zadzwoń i zarezerwuj miejsce:
+48 795 371 327

Oferujemy licencjonowany przewóz osób i paczek z województwa podkarpackiego do Holandii.

W zgodzie z naszym mottem „Najważniejszy jest dla nas Klienta – szanujmy się nawzajem” – zminimalizowany czas, komfort, bezpieczeństwo oraz konkurencyjne ceny są wpisane w sposób działania naszej firmy.

Przewóz osób i paczek „door to door” umożliwia skrócenie czasu podróży, zrezygnowanie z przesiadek, dostarczenie Klienta bezpiecznie, w jak najszybszym czasie do miejsca docelowego. Przewóz paczek oraz osób jeszcze nigdy nie był tak wygodny i niewymagający poszukiwania osób, które dowiozą Was na przystanek autobusowy, dodatkowo podawane przez Państwa paczki nie będą musiały wędrować niepotrzebnie przez sortownię. By usprawnić przewóz paczek, podczas rozmowy telefonicznej prosimy nie tylko o podanie adresów:Klienta oraz miejsca docelowego, ale również wymiarów paczki i wagi, w celu wyceny bagażu. Dzięki temu podczas odbioru paczki, otrzymają Państwo nadany numerek i nie będą musieli czekać na pomiary. Naszym dodatkowym atutem jest pomoc przy załadunku i rozładunku przedmiotu.

Wyjazd „od drzwi do drzwi” z Podkarpacia do Holandii planowany jest we wtorek, czwartek, sobotę oraz niedzielę.

W przypadku większych grup możliwość dopasowania dnia i godziny do indywidualnych potrzeb.

Do Państwa dyspozycji oddajemy sprawne, bezpieczne, wygodne busy, które są poddawane częstym przeglądom w najlepszych stacjach kontroli pojazdów. Nasze busy wyposażone są w ograniczniki prędkości. Istotnymi czynnikami wyjaśniającymi, dlaczego tak wiele osób nas wybiera są: wykwalifikowani, doświadczeni oraz kulturalni kierowcy, niskie ceny, nowoczesny 8 osobowy bus wyposażony w darmowe WIFI, klimatyzację oraz wygodne fotele.

Najczęstszymi miastami podkarpackimi, z których Klienci wyruszają do Holandii są Przemyśl, Jarosław, Leżajsk, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Tranów oraz Dębica. Z kolei preferowanymi miastami wybieranymi na miejsce docelowe w Holandii są Rotterdam, Breda, Tilburg, Eindhoven. Zapraszamy do rezerwacji kursu, liczba miejsc ograniczona.

Busy do Holandii z Podkarpacia

Busy z Podkarpacia do Holandii

Busy Holandia Polska Podkarpackie

Rezerwacja miejsc: +48 795 371 327

bus polska podkarpacie niemcy holandia

bus polska podkarpacie niemcy holandia