Bus z Polski do Holandii

Szybko - Tanio - Bezpiecznie
Zadzwoń i zarezerwuj miejsce:
+48 795 371 327

Szanowni Państwo, oferujemy Państwu wygodny i niedrogi przewóz osób oraz paczek z Polski do Holandii. Kursujemy do Holandii w każdy wtorek, czwartek, sobotę oraz niedzielę. Dopasowujemy godziny i terminy wyjazdów do Klientów.

Startujemy z Podkarpacia, przez świętokrzyskie, małopolskie, śląskie i dolnośląskie ze wskazanych adresów pod wskazany adres w Holandii. Nasza oferta jest nie tylko konkurencyjna cenowo, ale i możliwie najszybsza, najkrótsza kilometrażowo. Cechuje nas optymalizacja kilometrażu oraz punktów obowiązkowych na trasie, w celu możliwie najszybszego dotarcia Państwa pod wskazany wcześniej adres.

W przypadku grup wyjazd w dowolny dzień tygodnia, po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Nasz ośmioosobowy bus w trosce o bezpieczeństwo, regularnie poddawany jest drobiazgowemu przeglądowi technicznemu i serwisowany w godnych zaufania punktach. Klimatyzacja, wygodne fotele, pojemny bagażnik dodatkowo wpływają na pozytywne pokonywanie dalszych odległości.

Kulturalni, pomocni kierowcy za priorytet zawsze mają bezpieczny i szybki dojazd do wyznaczonego celu, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Nasi Kierowcy przeszli wszelkie wymagane szkolenia, posiadają szereg niezbędnych uprawnień i certyfikatów.

Radujemy z się zaufaniem naszych klientów, co odbieramy po tym, że ci sami Klienci ciągle korzystają z naszych usług i polecają nas innym. Potrzebujesz nadać paczkę dla bliskiej osoby?  Doskonale trafiłeś. Jaguar przewóz osób i paczek zadba, aby Twoja paczka nieuszkodzona, szybko i bezpiecznie dotarła z Polski do Holandii.

Staramy się dostosowywać do Państwa potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Jesteśmy rzetelni i punktualni. Dla nas liczy się Wasze zdanie, opinia czy nawet drobna sugestia. Jeśli są Państwo zainteresowani podróżą na trasie Polska- Holandia podczas kontaktu telefonicznego udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

Przewozy osób i paczek z Polski z Podkarpackiego przez Kraków, Katowice, Wrocław do Holandii

Rezerwacja miejsc: +48 795 371 327

bus polska podkarpacie niemcy holandia

bus polska podkarpacie niemcy holandia