Regularna linia Frankfurt nad Menem - Podkarpacie

Szybko - Tanio - Bezpiecznie
Zadzwoń i zarezerwuj miejsce:
+48 795 371 327

Przewóz osób i paczek Frankfurt nad Menem, Manneheim, Norymberga oraz Kaiserlauten - Podkarpacie

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodny ośmioosobowy bus, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania: bezpieczeństwo, komfort, atrakcyjne niskie ceny, brak dodatkowych opłat za bagaż, przejazd z adresu pod wskazany adres oraz bezpłatny Internet.

Wyjeżdżamy z Polski do Frankfurtu nad Menem, Manneheim, Norymberga oraz Kaiserlauten w sobotę i niedzielę w godzinach porannych, z wyznaczonych wcześniej miejsc z woj. podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego i małopolskiego. Z kolei wyjazdy z Niemiec przewidywany jest popołudniu w piątek.

Ośmioosobowy bus wyposażony jest w darmowy Internet na całej trasie przejazdu. Regularna linia Frankfurt nad Menem - Podkarpacie obsługiwana jest przez wysoko wykwalifikowanych kierowców, dzięki którym bezpiecznie Państwo dotrą do wyznaczonego miejsca docelowego. Regularna linia Frankfurt nad Menem - Podkarpacie powstała z myślą o czasie i bezpieczeństwie przejazdu w atrakcyjnej cenie.

PRZEJAZD DOOR TO DOOR 

Wybierając naszą firmę przewozową JAGUAR decydują się Państwo na skorzystanie z usług doświadczonych kierowców, których priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zadowolenie pasażerów. Dzięki setkom godzin spędzonych w trasie na drogach Europy kierowcy firmy Jaguar są przygotowani pod względem przepisów jak i standardów bezpieczeństwa. Wyróżnia nas również sprawdzony system usług door to door, który zapewnia Państwu oszczędność czasu i komfort przejazdu z wskazanego wcześniej adresu pod wskazany adres, bez zbędnych przesiadek i długiego oczekiwania na przystankach autobusowych. Staramy się dopasowywać trasy do potrzeb Klientów, tak, aby czas przejazdu był nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale również w jak najkrótszym czasie.

KOMFORTOWE WARUNKI SAMOCHODOWE

Nie muszą Państwo podróżować w ciasnych, zatoczonych autokarach. My oferujemy Państwu ośmioosobowy bus, który ze względu na odpowiednią ilość miejsc pozwoli na wygodne przemieszczanie się do miejsca docelowego. Właściwe umiejscowienie foteli sprawia, że żadne elementy nie odbierają nam przyjemności z podróży. Dużo miejsca i wygodne fotele to atuty naszego pojazdu, które sprawiają, że podróż staje się przyjemna a niemęcząca. 

DARMOWE WIFI

Do Państwa dyspozycji podczas trwania całej podróży uruchomiliśmy darmowe WI-FI. Internetu używamy dziś do wszystkiego pracy, sprawdzania pogody a przede wszystkim do umilania czasu podczas podróży. Dlatego staramy się zapewnić Państwu jak najlepszy Internet, by mogli Państwo podczas całej podróży być na bieżąco z informacjami nie tylko o stanie pogody, ale również o sytuacji na świecie i w domu.

Rezerwacja miejsc: +48 795 371 327